Ładowanie zdjęć ...
„PCM S.A. jest Zakładem doskonalącym i poszerzającym świadczone usługi dla naszych pacjentów i dla nas samych.”
 
Więcej 
Co warto wiedzieć o naszym Szpitalu ? Co zabrać ze sobą do szpitala ? Zobacz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
Więcej 
tel.  (77) 406 78 00
fax: (77) 406 78 72
e-mail: pcm@pcm.prudnik.pl
Pełne dane kontaktowe 

Podpisanie umowy na remont bloku operacyjnego

Piątek, 2 marca 2018 r. Godz. 09:27

W dniu 1 marca 2018r. w siedzibie Prudnickiego Centrum Medycznego Spółka Akcyjna w Prudniku doszło do zawarcia umowy na przebudowę części budynku szpitala dla potrzeb bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Robót Remontowo-Budowlanych „RYMAR” z Kędzierzyna-Koźla. W imieniu spółki umowę podpisała Pani Prezes Wiesława Gajewska, a ze strony Wykonawcy Pan Ryszard Szejna. 

W ramach zadania planujemy budowę centralnej sterylizatornii w przyziemiu części budynku „B”, a także kompleksowy remont bloku operacyjnego w pełnym zakresie wraz z przebudową pomieszczeń pełniących obecnie funkcje pracowni RTG. Inwestycja ma być zrealizowana do 30.11.2018r.

Przewidziane prace są kolejnym etapem konsekwentnie przeprowadzanych remontów zmieniających oblicze naszego szpitala, czego widoczne efekty mobilizują nas do kolejnej pracy i zaangażowania w poprawę bezpieczeństwa i jakości świadczonych przez nas usług zaadresowanych głównie dla mieszkańców Prudnika i powiatu prudnickiego. Tak jak zawsze w przypadku wystąpienia jakichkolwiek utrudnień spowodowanych pracami inwestycyjnymi  liczymy na pełne zrozumienie ze strony pacjentów i ich rodzin.