Ładowanie zdjęć ...
„PCM S.A. jest Zakładem doskonalącym i poszerzającym świadczone usługi dla naszych pacjentów i dla nas samych.”
 
Więcej 
Co warto wiedzieć o naszym Szpitalu ? Co zabrać ze sobą do szpitala ? Zobacz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
Więcej 
tel.  (77) 406 78 00
fax: (77) 406 78 72
e-mail: pcm@pcm.prudnik.pl
Pełne dane kontaktowe 

DZIEŃ OTWARTY W ODDZIALE POŁOŻNICZO-NOWORODKOWYM

Środa, 21 października 2015 r. Godz. 09:04

 W dniu 17 października 2015 roku odbył się DZIEŃ OTWARTY w oddziale Położniczo-Noworodkowym, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Szpital odwiedziły Panie ciężarne wraz z całymi Rodzinami.

Goście mieli okazję zapoznać się z naszą Szkołą Rodzenia, oddziałem, personelem medycznym, a także zobaczyć prezentację dotyczącą komórek macierzystych przedstawioną przez przedstawicielkę Polskiego Banku Komórek Macierzystych, Panią Marlenę Tarnowską.

Położne wraz z Panią Ordynator zaprezentowały stosowane u nas sprzęty oraz środki łagodzenia bólu porodowego. Największym zainteresowaniem cieszył się Entonox, popularnie zwany gazem rozweselającym, którego Panowie mieli okazję wypróbować. Pani pielęgniarka z Oddziału Noworodkowego zaprezentowała przyszłym Rodzicom miejsce, gdzie odbywa się pierwsza kąpiel oraz zabiegi wykonywane przy noworodku. Na pożegnanie wszystkie przyszłe mamy otrzymały drobne upominki.
Mieszkańców Prudnika i  okolic serdecznie zapraszamy do odwiedzania Oddziału Położniczego  oraz do korzystania z naszych usług.