Ładowanie zdjęć ...
„PCM S.A. jest Zakładem doskonalącym i poszerzającym świadczone usługi dla naszych pacjentów i dla nas samych.”
 
Więcej 
Co warto wiedzieć o naszym Szpitalu ? Co zabrać ze sobą do szpitala ? Zobacz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
Więcej 
tel.  (77) 406 78 00
fax: (77) 406 78 72
e-mail: pcm@pcm.prudnik.pl
Pełne dane kontaktowe 

Nowa "mała" sala operacyjna

Środa, 18 grudnia 2019 r. Godz. 08:40

 Pierwsza z dwóch nowych sal operacyjnych już w fazie wykończeniowej: doprowadzone zostały wszystkie instalacje (w tym gazy medyczne), a od poniedziałkowego popołudnia trwa montaż pierwszych elementów wyposażenia: kilkusetkilogramowej kolumny chirurgicznej, równie masywnej kolumny anestezjologicznej oraz lamp.

Sterylizatory

Środa, 11 grudnia 2019 r. Godz. 11:45

 W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy montaż myjek dezynfektorów a we wtorek 10 grudnia, dotarły do nas długo wyczekiwane sterylizatory- dwa urządzenia, każde o wadze 750 kg, stanowiące odtąd kolejne elementy wyposażenia centralnej sterylizatorni prudnickiego szpitala. Trwa montaż tych aparatów wymagających zasilania prądem, sprężonym powietrzem, wodą zmiękczoną oraz wodą demineralizowaną. W trakcie procesu sterylizacji wytwarzana w tych maszynach para osiąga temperaturę 134 °C, zapewniając optymalną sterylizację narzędzi chirurgicznych.

Mikołajki w PCM

Piątek, 6 grudnia 2019 r. Godz. 15:23

Fundacja Dr Clown wraz z dziewczynami z prudnickiego Medyka i Sonią Kopą nie ominęli 6 grudnia żadnego zakątka w prudnickim szpitalu. Dziękujemy w imieniu pacjentów za odrobinę radości. Mikołaj zagościł także w naszym głogóweckim Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. 

Centralna sterylizatornia

Czwartek, 5 grudnia 2019 r. Godz. 11:46

Centralna sterylizatornia, jedna z najważniejszych inwestycji PCM S.A. w ostatnich latach, już w trakcie pierwszych rozruchów: montaż i testy myjek przelotowych. W ciągu następnych kilkunastu dni planowana jest dostawa i uruchomienie dwóch sterylizatorów, każdy o wadze 750 kg.

Nowy ambulans

Środa, 4 grudnia 2019 r. Godz. 07:37

 Nowy ambulans zakupiony dzięki środkom rządowym- dotacji z Ministerstwa Zdrowia. W Prudniku trwają przygotowanie do włączenia w system ratownictwa medycznego nowoczesnej karetki typu "S" (zespół ratownictwa wraz z lekarzem).   Mercedes 316 CDI już wkrótce na ulicach i drogach Powiatu Prudnickiego!

Już dostępne: bony na zabiegi rehabilitacyjne.

Wtorek, 26 listopada 2019 r. Godz. 09:39

Zapraszamy!

Bony na zabiegi rehabilitacyjne

Wtorek, 19 listopada 2019 r. Godz. 14:06

 Już od przyszłego tygodnia PCM S.A. w Prudniku zaoferuje bony na zabiegi rehabilitacyjne. Taki prezent, dedykowany najbliższym osobom czy pracownikom firm/ instytucji, będzie z pewnością bardzo nietypowym a jednocześnie pożytecznym podarunkiem. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz wiadomość na adres pcm@pcm.prudnik.pl

 

 

 

Podziękowanie

Wtorek, 19 listopada 2019 r. Godz. 13:38

 Specjalne podziękowania od prudnickich seniorów skierowane do naszych ratowników medycznych, reprezentujących PCM S.A., odebrali: Małgorzata Maciuch oraz Michał Kurdziel.

Karta Dużej Rodziny

Wtorek, 19 listopada 2019 r. Godz. 08:34

 Już oficjalnie - PCM S.A. jest partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" w programie wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. W ramach zawartej umowy, oferujemy rodzinom wielodzietnym 10 % zniżkę na wszystkie wykupione zabiegi rehabilitacyjne w naszej Poradni Rehabilitacji Ambulatoryjnej. Zniżka dotyczy również ćwiczeń korekcyjnych wad postawy dzieci!

Oferta zabiegów z zakresu fizykoterapii, masażu leczniczego i kinezyterapii

Wtorek, 5 listopada 2019 r. Godz. 12:29

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Prudnika i okolic do Poradni Rehabilitacji Ambulatoryjnerj, działającej przy Prudnickim Centrum Medycznym S.A. w Prudniku.


Liczba aktualności: 187 na 19 stronach.
<< poprzednia -   1  2  [ 3 ]  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>