Ładowanie zdjęć ...
„PCM S.A. jest Zakładem doskonalącym i poszerzającym świadczone usługi dla naszych pacjentów i dla nas samych.”
 
Więcej 
Co warto wiedzieć o naszym Szpitalu ? Co zabrać ze sobą do szpitala ? Zobacz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
Więcej 
tel.  (77) 406 78 00
fax: (77) 406 78 72
e-mail: pcm@pcm.prudnik.pl
Pełne dane kontaktowe 

Żegnamy wspaniałego lekarza

Poniedziałek, 31 lipca 2023 r. Godz. 09:24

Z bólem serca i pełnym smutku przyjmujemy wieść o odejściu wielce szanowanego lekarza, Pana Mariana Dudy, który przez wiele lat z oddaniem służył jako lekarz ZOL w Głogówku. Jego nieustępliwa pasja w służbie zdrowia, serdeczność wobec pacjentów oraz nieoceniony wkład w dziedzinie medycyny pozostawiły trwały ślad w sercach wielu ludzi. Dzisiaj, gdy opuszcza nas taki wyjątkowy człowiek, odczuwamy stratę nie tylko dla placówki, ale i całej społeczności, której służył z oddaniem i poświęceniem.

Pragniemy skierować nasze najgłębsze kondolencje i wyrazy współczucia do rodziny Pana Mariana Dudy w tej bolesnej chwili żałoby. Niech Wam towarzyszą siła oraz otucha, a wspomnienia o dobrych czasach spędzonych razem z nim staną się wiecznym źródłem ciepła i wsparcia.
W tych trudnych chwilach pragniemy także wyrazić ogromną wdzięczność za wspaniały dar wsparcia finansowego, jaki żałobnicy zmarłego lekarza przekazałi naszej placówce medycznej. Wasza hojność nie tylko uskrzydla nasze serca, ale także umacnia naszą determinację do kontynuowania naszej misji - zapewnienia kompleksowej opieki medycznej dla naszych podopiecznych.
Niech wspomnienie Pana Mariana Dudy pozostanie z nami jako inspiracja do dalszego działania na rzecz zdrowia i dobra drugiego człowieka. Jego oddanie i zaangażowanie w pracy medycznej będą zawsze dla nas wzorem do naśladowania.
 
Z głębokim żalem, ale i wdzięcznością,
Kierownik ZOL w Głogówki wraz z personelem i podopiecznymi